Віталій Черноіваненко

Якою є університетська юдаїка в Україні та як вона поєднує вивчення історії, мов і релігії

book-2878724_960_720.jpg

 

Як і де зараз в Україні викладається академічна юдаїка? Про те, як розвиваються єврейські студії в НаУКМА, УКУ та Острозькій академії, розповідає президент Української асоціації юдаїки, співкерівник магістерської програми з юдаїки на кафедрі історії в Києво-Могилянській академії, гостьовий професор Монреальського університету Віталій Черноіваненко.

Президент УАЮ розповів у Харкові про становлення сучасної біблеїстики та погляди Мартіна Лютера щодо євреїв

20 листопада 2017 року президент Української асоціації юдаїки і співкерівник магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Віталій Черноіваненко завітав із академічним візитом до двох університетів Харкова.

Лекція Віталія Черноіваненка «Біблія: як її досліджували і досліджують?» у Харкові

Історичний факультет Харківського національного педагогічного університету імені Г. С. Сковороди спільно з Українською асоціацією юдаїки запрошують на лекцію Віталія Черноіваненка «Біблія: як її досліджували і досліджують?».

Уже 5 років студенти НаУКМА стають піонерами української академічної юдаїки (UKRLIFE.TV)

Гості програми «Дух і літера» на UKRLIFE.TV – співкерівник магістерської програми з юдаїки в НаУКМА і президент Української асоціації юдаїки Віталій Черноіваненко та директор Центру досліджень історії та культури східноєвропейського єврейства (НаУКМА) і головний редактор видавництва «Дух і Літера» Леонід Фінберг.