Сергій Гірік

Видано книжку «Євреї України: революція й післяреволюційна модернізація»

book

 

У видавництві «Laurus» вийшла друком збірка статей «Євреї України: революція й післяреволюційна модернізація. Політика. Культура. Суспільство». Редактор і упорядник книжки — вчений секретар УАЮ, викладач магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Сергій Гірік.

Сергій Гірік підготував огляд історії єврейських політичних партій в Україні (The Odessa Review)

У 11-му номері «The Odessa Review» викладач магістерської програми з юдаїки в НаУКМА, вчений секретар Української асоціації юдаїки Сергій Гірік розповів про еволюцію єврейських політичних партій початку ХХ сторіччя на українських теренах та їхню взаємодію з неєврейськими угрупованнями.

Вчений секретар УАЮ виступив на конференції в Парижі

13–16 вересня 2017 р. вчений секретар Української асоціації юдаїки Сергій Гірік брав участь у конференції «Penser l'émancipation 2017» в Університеті Париж 8 у Сен-Дені.

На «Книжковому Арсеналі» відбулася дискусія «Правий марш в українському контексті»

21 травня на «Книжковому Арсеналі» відбулася дискусія «Правий марш в українському контексті», у якій узяли участь зокрема вчений секретар Української асоціації юдаїки, викладач магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Сергій Гірік та ізраїльський політолог, гостьовий лектор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА В'ячеслав Ліхачов

«Декомунізація» на місцевості. Етноцентризм vs співіснування

У березневому числі газети «Хадашот» вміщено короткий огляд особливостей декомунізації міської топоніміки у східноукраїнських містах.