Українська асоціація юдаїки

Відбулося літнє стажування у Єврейському університеті в Єрусалимі для магістрантів, аспірантів і викладачів НаУКМА

У липні-серпні, впродовж чотирьох тижнів, четверо магістрантів, один аспірант і двоє викладачів Національного університету «Києво-Могилянська академія» працювали над своїми дослідженнями в Національній бібліотеці Ізраїлю, бібліотеці Єврейського університету в Єрусалимі, Архіві єврейської історії та Центральному сіоністському архіві.

Розпочато цьогорічне стажування українських студентів, аспірантів і викладачів у Ізраїлі

23 липня почалося літнє стажування в Ізраїлі для магістрантів, аспірантів і викладачів Національного університету «Києво-Могилянська академія» та Українського католицького університету.

Президент УАЮ взяв участь у відкритті виставки «Еденія: У місті майбутнього»

8 червня 2017 р. президент Української асоціації юдаїки і координатор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Віталій Черноіваненко відвідав відкриття виставки «Еденія: У місті майбутнього» в Харкові.

Члени УАЮ долучилися до воркшопу ЄАЮ «E pluribus unum? Multidisciplinarity in Jewish Studies Program and Teaching»

Члени Української асоціації юдаїки Віталій Черноіваненко (Київ) і Владислава Москалець (Львів) узяли участь у воркшопі Європейської асоціації юдаїки «E pluribus unum? Multidisciplinarity in Jewish Studies Program and Teaching», який відбувся 28–29 травня 2017 р. у Жироні (Каталонія).

На «Книжковому Арсеналі» відбулася дискусія «Правий марш в українському контексті»

21 травня на «Книжковому Арсеналі» відбулася дискусія «Правий марш в українському контексті», у якій узяли участь зокрема вчений секретар Української асоціації юдаїки, викладач магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Сергій Гірік та ізраїльський політолог, гостьовий лектор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА В'ячеслав Ліхачов

Віталій Черноіваненко презентував власну книгу «Кумран і рукописи Мертвого моря: ідентифікація, авторство, історіографія»

26 квітня – 16 травня 2017 р. за сприяння Української асоціації юдаїки у Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Львові, Одесі та Києві відбулися лекції і презентації книги Віталія Черноіваненка «Кумран і рукописи Мертвого моря: ідентифікація, авторство, історіографія»

УАЮ висловлює співчуття з приводу смерті професора Алана Мінца

Українська асоціація юдаїки висловлює глибоке співчуття з приводу смерті Алана Мінца, гостьового лектора магістерської програми з юдаїки в НаУКМА та професора Єврейської теологічної семінарії (Нью-Йорк)

Міні-курс Едни Нахшон «From Dybbuk to Ghetto: Major Plays from the Jewish Dramatic Canon» (22–25 травня 2017)

Магістерська програма з юдаїки в НаУКМА, Українська асоціація юдаїки та Єврейська теологічна семінарія Америки у Нью-Йорку запрошують на міні-курс Едни Нахшон «From Dybbuk to Ghetto: Major Plays from the Jewish Dramatic Canon».