Українська асоціація юдаїки

Президент УАЮ взяв участь у відкритті виставки «Еденія: У місті майбутнього»

8 червня 2017 р. президент Української асоціації юдаїки і координатор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Віталій Черноіваненко відвідав відкриття виставки «Еденія: У місті майбутнього» в Харкові.

Члени УАЮ долучилися до воркшопу ЄАЮ «E pluribus unum? Multidisciplinarity in Jewish Studies Program and Teaching»

Члени Української асоціації юдаїки Віталій Черноіваненко (Київ) і Владислава Москалець (Львів) узяли участь у воркшопі Європейської асоціації юдаїки «E pluribus unum? Multidisciplinarity in Jewish Studies Program and Teaching», який відбувся 28–29 травня 2017 р. у Жироні (Каталонія).

На «Книжковому Арсеналі» відбулася дискусія «Правий марш в українському контексті»

21 травня на «Книжковому Арсеналі» відбулася дискусія «Правий марш в українському контексті», у якій узяли участь зокрема вчений секретар Української асоціації юдаїки, викладач магістерської програми з юдаїки в НаУКМА Сергій Гірік та ізраїльський політолог, гостьовий лектор магістерської програми з юдаїки в НаУКМА В'ячеслав Ліхачов

Віталій Черноіваненко презентував власну книгу «Кумран і рукописи Мертвого моря: ідентифікація, авторство, історіографія»

26 квітня – 16 травня 2017 р. за сприяння Української асоціації юдаїки у Харкові, Дніпрі, Чернівцях, Львові, Одесі та Києві відбулися лекції і презентації книги Віталія Черноіваненка «Кумран і рукописи Мертвого моря: ідентифікація, авторство, історіографія»

УАЮ висловлює співчуття з приводу смерті професора Алана Мінца

Українська асоціація юдаїки висловлює глибоке співчуття з приводу смерті Алана Мінца, гостьового лектора магістерської програми з юдаїки в НаУКМА та професора Єврейської теологічної семінарії (Нью-Йорк)

Міні-курс Едни Нахшон «From Dybbuk to Ghetto: Major Plays from the Jewish Dramatic Canon» (22–25 травня 2017)

Магістерська програма з юдаїки в НаУКМА, Українська асоціація юдаїки та Єврейська теологічна семінарія Америки у Нью-Йорку запрошують на міні-курс Едни Нахшон «From Dybbuk to Ghetto: Major Plays from the Jewish Dramatic Canon».

Лекція і презентація книги Віталія Черноіваненка «Кумран і рукописи Мертвого моря: ідентифікація, авторство, історіографія» в Києві

Українська асоціація юдаїки запрошує відвідати лекцію і презентацію книги Віталія Черноіваненка «Кумран і рукописи Мертвого моря: ідентифікація, авторство, історіографія», що відбудеться 16 травня о 18:30 у київській Книгарні «Є» (вул. Лисенка, 3).

Відеозапис публічної лекції «Revolutionary and Evolutionary Trends in Contemporary Jewish History»

Відеозапис публічної лекції запрошеного лектора магістерської програми з юдаїки в НаУКМА, професора історії Монреальського університету Якова Рабкіна “Revolutionary and Evolutionary Trends in Contemporary Jewish History” відтепер доступний для перегляду онлайн.