Магістерська програма з юдаїки на Дні відкритих дверей НаУКМА

NaUKMA

 

Магістерська програма з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» запрошує на презентацію програми в межах Дня відкритих дверей НаУКМА 25 березня 2019 року.

Програма працює з 2012 року. Вступ на неї можливий із дипломом бакалавра з будь-якої спеціальності.

Студенти програми мають змогу впродовж двох років вивчати фахові курси з юдаїки в міждисциплінарному форматі, дві єврейські мови – іврит та їдиш, а також загальноісторичні дисципліни.

На програмі регулярно читають лекції й міні-курси гостьові лектори – знані дослідники з України, США, Ізраїлю, Канади та інших країн. На конкурсних засадах студенти щороку проходять стажування в Єврейському університеті в Єрусалимі, що належить до 100 найкращих університетів світу.

Більшість студентів програми отримує повний навчальний ґрант, який покриває вартість навчання, оплату за гуртожиток і передбачає виплату стипендії. 

День відкритих дверей розпочнеться 25 березня 2019 року о 10:00 у Культурно-мистецькому центрі НаУКМА (вул. Іллінська 9). 

З 10:00 вступники можуть ознайомитися з умовами вступу й навчання на нашій програмі біля нашого столу в КМЦ. Об 11:00 відбудеться зустріч із президентом НаУКМА.

О 13:10 розпочнеться презентація магістерської програми з юдаїки за участі її керівників і викладачів в офісі програм із юдаїки НаУКМА (вул. Волоська 8/5, 5 корпус НаУКМА, підвальне приміщення). 

Збір охочих відвідати захід — о 13:00 біля столу програми у КМЦ.

Детальнішу інформацію про програму та умови вступної кампанії 2019 року можна знайти за посиланням.

Подія на Фейсбуці.