Вступ на програму

загфото

 

Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголошує про початок чергового набору на першу в Україні магістерську програму з єврейських студій.

Магістерська програма «Юдаїка» діє на кафедрі історії в НаУКМА. Упродовж двох років її студенти вивчають історичні дисципліни, фахові курси з єврейських студій і мови – іврит та їдиш.

На конкурсній основі студенти магістерської програми можуть:

  • отримати ґрант, який покриває оплату за навчання;
  • узяти участь у стажуванні в Єрусалимському університеті.

Випускники програми отримують диплом державного зразка.

Вступати на програму можна, маючи диплом бакалавра незалежно від спеціальності. Особи, які мають диплом бакалавра не з історії, повинні скласти додатковий вступний іспит.

Для вступу на магістерську програму потрібно:

  • заповнити анкету вступника (щоб отримати анкету вступника, напишіть на MagistJudaica@gmail.com);
  • подати мотиваційний лист (1–2 сторінки);
  • скласти додаткове вступне випробування з історії (для осіб, які мають освітній ступінь з іншої спеціальності, ніж історія), вступні випробування з англійської та історії.

Звертаємо вашу увагу, що у 2020 році реєстрація для складання єдиного фахового вступного іспиту з англійської мови та складання додаткових фахових вступних випробувань відбудуться вже у травні!

Етапи вступної кампанії:

6 травня – 3 червня – реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови у Приймальній комісії НаУКМА;

25–29 травня (точну дату буде повідомлено додатково) – додаткове фахове вступне випробування з історії для осіб, які мають попередній освітній ступінь із іншої спеціальності (детальну інформацію можна отримати у Приймальній комісії НаУКМА за адресою: вул. Іллінська, 9, Культурно-мистецький центр, тел. 425-60-22, vstup@ukma.edu.ua);

17 червня – 25 червня – прийом заяв і документів від осіб, які вступають на основі вступних іспитів у НаУКМА (для категорій, зазначених у пункті 4 розділу VIII «Спеціальні умови участі в конкурсному відборі» Правил прийому на навчання);

1 липня – єдиний вступний іспит з іноземної мови;

з 10 до 23 липня – прийом заяв і документів від осіб, які беруть участь у конкурсному відборі;

22–23 липня о 10:00 – додаткова сесія додаткового фахового вступного випробування (реєстрація у Приймальній комісії НаУКМА до 13:00 20 липня);

24–25 липня (точну дату буде повідомлено додатково) – фахове вступне випробування з історії (юдаїки).

Програма додаткового вступного іспиту (перехресний вступ) (Історія. Юдаїка) у 2019 році.

Програма фахового вступного іспиту на освітню програму «Юдаїка» у 2019 році.

Програма єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2019 році.

З термінами проведення і програмами вступних випробувань можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії НаУКМА або прочитати в Правилах прийому до НаУКМА у 2020 році.