Вільний доступ до онлайн-курсів YIVO на час карантину

yivo logo2.jpg

 

Інститут єврейських досліджень YIVO відкрив безкоштовний доступ до чотирьох онлайн-курсів із єврейської історії та культури на час карантину. Удоступнені курси присвячено історії євреїв Східної Європи, єврейському театру, фольклору та кухні.

Uriel Weinreich Summer Program in Yiddish Language, Literature, and Culture (24 червня – 2 серпня 2019 року, Нью-Йорк)

Weinreich Program

 

Літня програма імені Уріеля Вайнрайха з мови, літератури та культури їдиш (Uriel Weinreich Summer Program in Yiddish Language, Literature, and Culture, Нью-Йорк) відбудеться 24 червня – 2 серпня 2019 року. Програма пропонує 4 рівні вивчення їдишу.

YIVO Institute for Jewish Research Fellowships

yivo

 

YIVO Institute for Jewish Research (Нью-Йорк) надає стипендії студентам і науковцям, які досліджують різні аспекти єврейської історії, літератури й мистецтва та потребують доступу до матеріалів у архівах і бібліотеці YIVO.
Кінцевий термін подання заявок на 2019–2020: 15 січня 2019 року.

Вакансія: YIVO Chief Curator, Online Museum

YIVO

 

YIVO Institute for Jewish Research відкриває вакансію Chief Curator для нового онлайн-музею, який призначений розповісти понад 400-річну історію життя єврейських громад на території Східної Європи та Росії, використовуючи багаті архівні та бібліотечні колекції YIVO.

УАЮ налагоджує співпрацю з Інститутом єврейських досліджень YIVO

Керівники Української асоціації юдаїки і магістерської програми НаУКМА з юдаїки зустрілися в Нью-Йорку з представниками Інституту єврейських досліджень YIVO та обговорили перспективи подальшої співпраці у сфері академічної юдаїки.