Публічна лекція Олександри Фішель «Дерево в єврейській культурі – образ, символ, знак» (20 січня 2019)

Lecture_Fishel_Halom_2019_01_20.jpg

 

Українська асоціація юдаїки, магістерська програма з юдаїки в НаУКМА та єврейський громадський центр «Халом» запрошують 20 січня об 11:00 на лекцію Олександри Фішель «Дерево в єврейській культурі – образ, символ, знак», що розпочинає науково-популярний лекторій УАЮ «Євреї України: від Давньої Русі до Незалежності».

У «Новий рік дерев» ми поговоримо про значення дерев у юдаїзмі та їхню символічність. Разом із лектором слухачі простежать, де і як згадуються дерева в єврейських текстах, як їх зображують на артефактах (у тому числі тих, що походять із території України), спробують розпізнати різні образи й метафори та розшифрувати їх.

Про лектора:

Олександра Фішель (Київ) – дослідниця єврейської епіграфіки, здобувачка наукового ступеня в Інституті східних рукописів РАН (Санкт-Петербург). Викладає курси «Вступ до єврейської епіграфіки» та «Вступ до традиційної єврейської культури» на Міждисциплінарній сертифікатній програмі з юдаїки в Києво-Могилянській академії.

Лекція відбудеться в неділю 20 січня 2019 року об 11:00 у приміщенні єврейського центру «Халом» (вул. Казимира Малевича 86-о, ауд. 303).

Вхід безкоштовний, форму для реєстрації розміщено за посиланням.

Реєстрація триває до 22:00 19 січня.

Подія на Фейсбуці.

Лекторій Української асоціації юдаїки відбувається за сприяння Голландського єврейського гуманітарного фонду.