Членство в УАЮ у 2024 році

 2023-12-15

 

UAJS

 

Членами Української асоціації юдаїки (УАЮ) можуть стати українські й зарубіжні науковці, що досліджують єврейську цивілізацію (історія, культура, релігія, література, мови тощо), перекладачі наукової і художньої літератури з єврейських мов, митці та ін. Вступати до організації мають право як знані дослідники, так і студенти (незалежно від ступеня вищої освіти, який вони здобувають).

Членство в УАЮ несумісне з будь-якими публічними або непублічними діями, спрямованими на розпалення расової, етнічної, національної, релігійної, ґендерної, культурної нетерпимості, дискримінації людей з обмеженими можливостями, нетерпимості за ознакою сексуальної орієнтації, віку. Отримання інформації про такі дії члена УАЮ є підставою для його/її виключення з організації після перевірки президією.

Члени УАЮ можуть:
• брати участь у всіх заходах УАЮ і користуватися її послугами на пільгових умовах;
• отримувати консультативну й іншу допомогу для отримання ґрантів на підтримку дослідницьких проектів, проведення конференцій, семінарів тощо;
• користуватися бібліотекою УАЮ та іншими науково-довідковими ресурсами організації;
• звертатися до керівних органів УАЮ щодо захисту своїх інтересів;
• обирати і бути обраними до керівних органів УАЮ;
• брати участь у вирішенні питань діяльності УАЮ на Загальних зборах або у складі її керівних органів.

Членство в УАЮ є тільки індивідуальним і передбачає дві категорії:

• дійсні члени;
• члени-студенти (якщо кандидати на членство здобувають будь-який ступінь вищої освіти, зокрема ступінь доктора філософії).

Обидві категорії членів УАЮ рівною мірою користуються можливостями, які надає асоціація.

Членські внески на 2024 рік для громадян України складають 400 гривень (повне членство) або 200 гривень (студентське членство), для іноземних громадян – 30 доларів США (повне членство) або 15 доларів США (студентське членство). Дедлайн для щорічного поновлення членства – 1 лютого.

Також УАЮ вітає благодійні внески на здійснення її статутних завдань як від членів організації, так і від сторонніх осіб. 

Детальнішу інформацію читайте за посиланням.