На магістерській програмі з юдаїки в НаУКМА відбувся захист дипломних робіт

2024-06-17

 

 

6 червня випускники магістерської програми з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» захистили магістерські роботи.

Цього року єдину в Україні магістерську програму з єврейських студій закінчили:

УАЮ вітає з Песахом!

2023-04-04

 

 

Як і минулого року, у ці дні тривалої російської терористичної війни проти України, ми бажаємо віри і внутрішніх сил усім колегам і колежанкам у галузі єврейських студій, усім нашим друзям і подругам в Україні, Державі Ізраїль та по всьому світу.

Згинуть усі тирани, що постали проти свободи волелюбних, а перемога засяє над нами!

Вітаємо зі святом Пурім!

2023-03-06

 

 

У свято перемоги над злом Українська асоціація юдаїки вітає фахівців із єврейських студій, наших співгромадян і друзів України!

На тирана чекає безславна смерть і забуття!

!חג פורים שמח

 

Перемоги і свободи в Новому році!

2022-12-31

 

 

Цього року всім громадянам України, у тому числі представникам академічної сфери, медіа й мистецтв, довелося зіткнутися з найскладнішими в житті викликами. Багато хто зі зброєю в руках став на захист батьківщини або віддав за неї життя. Інші — у різний спосіб допомагають армії або тим, кому довелося залишити власні домівки. 

Вітаємо з Ханукою!

2022-12-15

 

 

У важкі дні жорстокої кремлівської війни проти України, особливо у дні, коли мільйони українців опинилися без світла і тепла, Українська асоціація юдаїки вітає всіх наших друзів із Ханукою!

Бажаємо нам усім світла і перемоги!

Вітаємо Олега Бубенка з 60-річним ювілеєм!

2022-08-20

 

 

Українська асоціація юдаїки з радістю вітає з 60-річчям професора Олега Бубенка, головного наукового співробітника відділу Євразійського степу Інституту сходознавства ім. А. Ю. Кримського НАН України, викладача магістерської програми з юдаїки в НаУКМА.

Сердечно зичимо миру, натхнення, здоров'я й наукових звершень!

До 120!

 

На магістерській програмі з юдаїки в НаУКМА відбувся захист дипломних робіт

2022-07-01

 

 

29 червня 2022 року випускники магістерської програми з юдаїки в Національному університеті «Києво-Могилянська академія» захистили дипломні роботи.

Теми представлених робіт: