Стажування у Єврейському університеті в Єрусалимі у 2017 році

shkola.jpg

Школа для іноземних студентів імені Ротберґа Єврейського університету в Єрусалимі

 

Стажування у Єврейському університеті в Єрусалимі для магістрантів, аспірантів/докторантів та викладачів Національного університету «Києво-Могилянська академія» у 2017 році.

Організатори: Магістерська програма НаУКМА з юдаїки та Міжнародний центр університетського викладання юдаїки ЄУ в Єрусалимі за підтримки Фонду «Надав», Вааду України та Української асоціації юдаїки.

23 липня — 20 серпня 2017 р.

Літнє місячне стажування в Ізраїлі для студентів і викладачів надає можливості пошуку й роботи з джерелами та літературою для здійснення власного дослідження в галузі єврейських студій, а також отримання консультацій від ізраїльських вчених, які є фахівцями з відповідних дослідницьких тем. Викладачі також мають можливість працювати над створенням нових або покращенням уже наявних у них навчальних курсів.

Стажування відбувається в Єрусалимі та охоплює передусім Єврейський університет в Єрусалимі, а також Національну бібліотеку Ізраїлю та інші інституції (наприклад, Центральний сіоністський архів або Центральний архів історії єврейського народу) за потреби. Крім того, під час стажування відбуваються щотижневі методологічні семінари та обговорення результатів роботи кожного з учасників стажування.

У конкурсі беруть участь студенти магістерської програми з юдаїки (1-го року навчання), аспіранти/докторанти та викладачі, що мають офіційний статус у НаУКМА, дослідницькі теми яких пов’язані з юдаїкою та які відзначаються успіхами в навчанні (для студентів), або працюють над створенням/покращенням курсів з юдаїки (для викладачів). 

Організатори надають усебічну консультаційну підтримку, покривають вартість стажування (включно з семінарами і зустрічами з науковцями), авіаквитків у обидва напрями в салонах економічного класу, проживання та харчування. Інші витрати забезпечуються за власний кошт. 

Термін подання анкети і всіх матеріалів для участі в конкурсі – до 23:00 (київський час) 20 березня 2017 р.

Ознайомитися з детальними умовами стажування та вимогами до претендентів ви можете в інформаційному листі.

Анкета апліканта.

Фото Віталія Черноіваненка, 2015 (с)