УАЮ висловлює підтримку ЦЄУ

CEU_logo_color_0.jpg

 

Шановний професоре Ігнатьєв і шановна громадо Центральноєвропейського університету,

Українська асоціація юдаїки глибоко стурбована перспективою можливого закриття ЦЄУ. Ми знаємо цю установу як один із провідних університетів не лише в Угорщині, а й у Центральній і Східній Європі в цілому. Численні молоді дослідники з України й інших східноєвропейських країн скористалися шансом здобути в цьому закладі освіту в галузі соціальних і гуманітарних наук. Ця установа відома як університет, що надає студентам високоякісну методологічну підготовку, забезпечуючи можливість готувати магістерські роботи й докторські дисертації під керівництвом провідних науковців світу.

Наша асоціація охоче організовувала публічні лекції професорів ЦЄУ в Києві. Ми плануємо робити це й надалі. Члени нашої асоціації мають тісні робочі зв’язки з дослідниками, які працюють у ЦЄУ.

Маємо надію, що законопроект, який загрожує діяльності й навіть самому існуванню ЦЄУ, буде переглянуто. Можливе закриття цього університету стало б величезною втратою для академічної спільноти Європи і, зокрема, наукового співтовариства в Угорщині.

УАЮ висловлює підтримку й солідарність прагненням зберегти ЦЄУ.

Щиро,

Віталій Черноіваненко,

президент Української асоціації юдаїки