загфото

 

Національний університет «Києво-Могилянська академія» оголошує про початок чергового набору на першу в Україні магістерську програму з єврейських студій.

Магістерська програма «Юдаїка» діє на кафедрі історії в НаУКМА. Упродовж двох років її студенти вивчають історичні дисципліни, фахові курси з єврейських студій і мови – іврит та їдиш.

На конкурсній основі студенти магістерської програми можуть:

  • отримати ґрант, який покриває оплату за навчання;
  • узяти участь у стажуванні в Єрусалимському університеті.

Випускники програми отримують диплом державного зразка.

Вступати на програму можна, маючи диплом бакалавра незалежно від спеціальності. Особи, які мають диплом бакалавра не з історії, повинні скласти додатковий вступний іспит.

Для вступу на магістерську програму потрібно:

  • заповнити анкету вступника (щоб отримати анкету вступника, напишіть на MagistJudaica@ukma.edu.ua);
  • подати детальний мотиваційний лист, виклавши в ньому бачення майбутнього магістерського дослідження з юдаїки (1–2 сторінки);
  • скласти додаткове вступне випробування з історії (для осіб, які мають освітній ступінь з іншої спеціальності, ніж історія), вступні випробування з англійської та історії.

Звертаємо вашу увагу, що у 2020 році реєстрація для складання єдиного фахового вступного іспиту з англійської мови відбудеться у травні – на початку червня!

 

Етапи вступної кампанії:

12 травня – 5 червня – реєстрація на єдиний вступний іспит з іноземної мови у Приймальній комісії НаУКМА;

1 липня – єдиний вступний іспит з іноземної мови;

з 5 до 22 серпня – прийом заяв і документів від осіб, які беруть участь у конкурсному відборі;

реєстрація електронних кабінетів вступників розпочнеться 1 серпня;

фахові вступні випробування відбудуться 6–26 серпня.

У разі подовження карантину на термін після 1 червня дати єдиного іспиту з англійської мови та фахових вступних випробувань буде змінено. Детальнішу інформацію про можливі зміни читайте за посиланням.

Програма фахового вступного іспиту на освітню програму «Юдаїка» у 2020 році.

Програма єдиного вступного іспиту з іноземної мови у 2019 році.

Програма вступного випробування з іноземної мови (іспиту з англійської мови) для абітурієнтів магістерських програм, які не складають єдиний вступний іспит з іноземної мови з використанням технологій зовнішнього незалежного оцінювання. 

З умовами проведення і програмами вступних випробувань можна ознайомитися на сайті Приймальної комісії НаУКМА або прочитати в Правилах прийому до НаУКМА у 2020 році.

 

MP-vstup-2020_1_0.png